شرکت فنی مهندسی فناوران پیشتاز فاطر

شرکت فنی مهندسی فناوران پیشتاز فاطر
شرکت فنی مهندسی فناوران پیشتاز فاطر

شرکت فنی و مهندسی فناوران پیشتاز فاطر با هدف فعالیت در عرصه صنعت کشور و در بستری دانش بنیان تأسیس گردید. این شرکت با همکاری اساتید دانشگاهی و در اختیار داشتن کارشناسان ارشد مجرب، توانسته جایگاه مناسبی در زمینه تحقیق و پژوهش، طراحی و ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات صنایع مختلف فراهم آورد.

اکنون برآیند این تجارب و سوابق در مجموعه ی فناوران پیشتاز فاطر گرد آمده و مصمّم شده اند تا دستاورد های خود را با استفاده از آخرین و مدرنترین تجهیزات و روش ها، در پروژه های کوچک و بزرگ صنعت با کیفیتی برتر، به اجرا درآورند. امید است بتوانیم سهمی سزاوار در پیشبرد اهداف بلند اقتصادی میهن عزیزمان داشته باشیم.

یکی از زمینه های فعالیت شرکت، طراحی و ساخت تجهیزات حمل و جابجایی بشکه می باشد. مسئله ای که باعث ایجاد چالش برای بسیاری از شرکتها و صنایع کوچک و بزرگ  داخلی شده است. فعالیت های تخصصی تحقیق و توسعه شرکت از سال ۱۳۹۳ در زمینه ساخت این تجهیزات، منجر به طراحی و تولید مدل های جدید و کاربردی گردید که با استقبال بسیاری از شرکت های معتبر روبرو شد. اینک شرکت فناوران پیشتاز فاطر به عنوان تنها شرکت متخصص در طراحی و تولید تجهیزات حمل و جابجایی بشکه در کشور با سابقه ای درخشان در خدمت صنعت کشور می باشد.