درباره ما بدانید

شرکت فنی و مهندسی فناوران پیشتاز فاطر با هدف فعالیت در عرصه صنعت کشور و در بستری دانش بنیان تأسیس گردید. این شرکت با همکاری اساتید دانشگاهی و در اختیار داشتن کارشناسان ارشد مجرب، توانسته جایگاه مناسبی در زمینه تحقیق و پژوهش، طراحی و ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات صنایع مختلف فراهم آورد.

شرکت فنی و مهندسی فناوران پیشتاز فاطر با هدف فعالیت در عرصه صنعت کشور و در بستری دانش بنیان تأسیس گردید. 

این شرکت با همکاری اساتید دانشگاهی و در اختیار داشتن کارشناسان ارشد مجرب، توانسته جایگاه مناسبی در زمینه تحقیق و پژوهش، طراحی و ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات صنایع مختلف فراهم آورد.

یکی از زمینه‌های فعالیت شرکت، طراحی و ساخت تجهیزات حمل و جابجایی بشکه می‌باشد. مسئله‌ای که باعث ایجاد چالش برای بسیاری از شرکت‌ها و صنایع کوچک و بزرگ داخلی شده است. 

فعالیت‌های تخصصی تحقیق و توسعه شرکت از سال ۱۳۹۳ در زمینه ساخت این تجهیزات، منجر به طراحی و تولید مدل‌های جدید و کاربردی گردید که با استقبال بسیاری از شرکت‌های معتبر روبرو شد. 

اینک شرکت فناوران پیشتاز فاطر به عنوان تنها شرکت متخصص در طراحی و تولید تجهیزات حمل و جابجایی بشکه در کشور با سابقه‌ای درخشان در خدمت صنعت کشور می‌باشد.

اکنون برآیند این تجارب و سوابق در مجموعه‌ی فناوران پیشتاز فاطر گردآمده و مصمّم شده‌اند تا دستاوردهای خود را با استفاده از آخرین و مدرنترین تجهیزات و روش‌ها، در پروژه‌های کوچک و بزرگ صنعت با کیفیتی برتر، به اجرا در آورند. 

امید است بتوانیم سهمی سزاوار در پیشبرد اهداف بلند اقتصادی میهن عزیزمان داشته باشیم.

3.5/5

تخصص ما

طراحی بشکه گیر 60%
تولید بشکه گیر 74%
مشاوره و معرفی بشکه گیر مناسب هر رشته کاری 78%
سفارشی سازی بشکه گیر بسته به نیاز مشتری 70%
سوالات متداول

در این بخش سعی داریم سوالات متداول شما کاربران عزیز را پاسخ دهیم.

بشکه گیر از جمله تجهیزات الحاقی لیفتراک می باشد که با استفاده از آن به راحتی کار حمل و جابجایی بشکه صورت می گیرد.

خب این خیلی مهم و در عین حال آسان است. شما با مشاورین متخصص ما در ارتباط باشید، تنها با پاسخ به چند سوال ساده بشکه گیر مناسب با رشته کاری شما مشخص و معرفی می شود.

خیر، بشکه گیرهای فاطر به راحتی به دستگاه لیفتراک نصب شده و در کوتاهترین زمان ممکن به شما در حمل و جابجایی بشکه کمک خواهد کرد.

شما به راحتی می توانید از طریق این سایت، تلگرام ، واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

دستگاه بشکه گیر در انواع مختلف با ظرفیت حمل بشکه از 1 تا 12 بشکه طراحی و تولید شده است، پس می تواند به راحتی در بارگیری و حمل در کوتاهترین زمان و با حداقل نیروی کار کار بارگیری و حمل بشکه ها را انجام دهد.

سالانه تعداد حوادثی که در اثر اهمال کاری باعث نقص و یا حتی فوت کارگران شده است بسیار زیاد است، این مسئله خود یکی از مشکلات محیط کار محسوب می شود پس می توان با تهیه بشکه گیرهای فاطر این حوادث را به حداقل میزان ممکن رساند.

با شرکت فناوران پیشتاز فاطر بیشتر آشنا شوید